До прокуратури Чернігівської області у 2017 році звернулося понад 2 тис громадян – НІЖИН СЬОГОДНІ

До прокуратури Чернігівської області у 2017 році звернулося понад 2 тис громадян

Прокурорами Чернігівщини значна увага приділяється розгляду звернень, запитів, а також особистому прийому громадян та запитувачів інформації, пише ЧЕРНІГІВ з посиланням на прокуратуру Чернігівської області.

За 3 місяці 2017 року до органів прокуратури області надійшло понад 2 тис звернень, з них 1386 вирішено по суті, в тому числі 40 – від народних депутатів України. Визнано обґрунтованими та задоволено 13 звернень.

З вирішених переважають звернення з питань досудового розслідування – 871, з яких більшість на дії і рішення слідчих поліції (212), з питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства – 71, з питань участі у кримінальному провадженні в суді – 30 та з інших напрямів прокурорської діяльності.

Понад 600 скарг стосувалися питань, що належать до компетенції органів влади та контролю, тому відповідно до вимог законодавства їх скеровано для вирішення за належністю.

Упродовж першого кварталу 2017 року в органи прокуратури області на прийом звернулися 562 громадянина, з яких 99 прийнято керівниками прокуратури області та місцевих прокуратур. Керівництвом прокуратури області здійснено 15 виїздів, на яких прийнято 30 осіб за місцем їх проживання.

Крім того, в прокуратурі Чернігівської області діє телефон «гарячої лінії», на який протягом 3 місяців поточного року прийнято 15 звернень громадян.  Також 68 громадян скористалися можливістю подати електронне звернення.

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» органами прокуратури області вживаються заходи, спрямовані на забезпечення права осіб на інформацію.

Упродовж 3 місяців 2017 року до органів прокуратури області надійшло 25 запитів. Задоволено та надано інформацію на 9, роз’яснено положення законодавства 5 запитувачам, відмовлено у задоволенні 3 запитів та 8 надіслано за належністю іншим розпорядникам інформації.

Запитувачів цікавила інформація з питань досудового розслідування (18%), організаційно-розпорядчої діяльності (18%) та інших питань (64%).

Робота на вказаному напрямі триває.

З графіком виїзних приймалень, а також розкладом прийому громадян у прокуратурі Чернігівської області можна ознайомитись у розділі «Приймальня громадян» на офіційному веб-сайті прокуратури області: http://chrg.gp.gov.ua/ua/timetable.html.

Подати електронне звернення до прокуратури області можна за адресою: zvern@chrg.gp.gov.ua.

Усні звернення приймаються за телефоном «гарячої лінії» (0462) 674-446, запити про надання публічної інформації – (0462) 67 80 87.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*