Фахівці ДСНС відвідали смт Варва – НІЖИН СЬОГОДНІ

Фахівці ДСНС відвідали смт Варва

26 квітня в смт Варва Чернігівської області рятувальники районної Служби порятунку “101” в парку культури та відпочинку «Казкове містечко» організували проведення заходів громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», пише сайт Варва Сьогодні з посиланням на ДСНС у Чернігівській області.

До Акції долучилися правоохоронці, співробітники газового господарства та служби екстреної медичної допомоги. У заходах активну участь взяли учні загальноосвітньої школи та гімназії.

Фахівці ДСНС України розповіли присутнім про специфіку та особливості професії рятувальника, статистику пожеж і надзвичайних подій, причини їх виникнення. Крім того, надзвичайники у цікавій ігровій формі й на практичних прикладах навчали дітей основам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Школярі та учасники Акції оглянули пожежно-рятувальну техніку й озброєння, дізнались характеристики їх використання під час ліквідації пожеж, інших надзвичайних ситуацій. Усі бажаючі могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних. Неабияку зацікавленість у школярів викликало практичне заняття із ліквідації умовної пожежі за допомогою пожежного ствола. Такі хвилюючі моменти іноді допомагають визначитися з вибором майбутньої професії рятувальника.

У ході проведення Акції особливу увагу дітей співробітники пожежно-рятувальної служби звернули на дотриманні правил безпечної поведінки вдома щодо поводження з відкритим вогнем, електричними, газовими та іншими побутовими приладами, а також під час відпочинку в екологічних системах та поблизу водойм. Окремо рятувальники звернули увагу на дотриманні заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Після завершення Акції школярі ще довго не розходились, їх переповнювали емоції, вони ділились враженнями, підходили та спілкувались з надзвичайниками, фотографувались з ними. Та головне, що було досягнуто головної мети заходу – діти засвоїли знання з безпечної життєдіяльності, які знадобляться їм у майбутньому житті.

Рятувальники сподіваються, що після проведення подібних пізнавальних заходів діти ніколи не потраплятимуть у надзвичайні ситуації, а якщо таке все-ж-таки станеться, то зможуть правильно діяти та реагувати.

Джерело: Варва Сьогодні

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*