Фахівці ДСНС відвідали смт Варва – НІЖИН СЬОГОДНІ

Фахівці ДСНС відвідали смт Варва

26 квітня в смт Варва Чернігівської області рятувальники районної Служби порятунку “101” в парку культури та відпочинку «Казкове містечко» організували проведення заходів громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», пише сайт Варва Сьогодні з посиланням на ДСНС у Чернігівській області.

До Акції долучилися правоохоронці, співробітники газового господарства та служби екстреної медичної допомоги. У заходах активну участь взяли учні загальноосвітньої школи та гімназії.

Фахівці ДСНС України розповіли присутнім про специфіку та особливості професії рятувальника, статистику пожеж і надзвичайних подій, причини їх виникнення. Крім того, надзвичайники у цікавій ігровій формі й на практичних прикладах навчали дітей основам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Школярі та учасники Акції оглянули пожежно-рятувальну техніку й озброєння, дізнались характеристики їх використання під час ліквідації пожеж, інших надзвичайних ситуацій. Усі бажаючі могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних. Неабияку зацікавленість у школярів викликало практичне заняття із ліквідації умовної пожежі за допомогою пожежного ствола. Такі хвилюючі моменти іноді допомагають визначитися з вибором майбутньої професії рятувальника.

У ході проведення Акції особливу увагу дітей співробітники пожежно-рятувальної служби звернули на дотриманні правил безпечної поведінки вдома щодо поводження з відкритим вогнем, електричними, газовими та іншими побутовими приладами, а також під час відпочинку в екологічних системах та поблизу водойм. Окремо рятувальники звернули увагу на дотриманні заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Після завершення Акції школярі ще довго не розходились, їх переповнювали емоції, вони ділились враженнями, підходили та спілкувались з надзвичайниками, фотографувались з ними. Та головне, що було досягнуто головної мети заходу – діти засвоїли знання з безпечної життєдіяльності, які знадобляться їм у майбутньому житті.

Рятувальники сподіваються, що після проведення подібних пізнавальних заходів діти ніколи не потраплятимуть у надзвичайні ситуації, а якщо таке все-ж-таки станеться, то зможуть правильно діяти та реагувати.

Джерело: Варва Сьогодні

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*