Група дівчат побила неповнолітню у Чернігові – НІЖИН СЬОГОДНІ

Група дівчат побила неповнолітню у Чернігові

Реагуючи на повідомлення, поширені 5 квітня у мережі Інтернет щодо нанесення тілесних ушкоджень неповнолітній дівчині групою дівчат-підлітків,  які набули значного суспільного значення та резонансу інформуємо про наступне, пише ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Чернігівської області. .

За фактом умисного легкого тілесного ушкодження 03.04.2017 Чернігівським  відділом поліції Головного управління Національної поліції України в області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні забезпечено групою прокурорів Чернігівської місцевої прокуратури.

Наразі стан слідства у провадженні заслухано у  керівництва прокуратури області та визначено комплекс заходів спрямованих на пошук та збір доказів задля повного і неупередженого дослідження всіх обставин справи у розумні строки.

Здійснюються також інші процесуальні дії, спрямовані на встановлення усіх причетних до події осіб.

З урахуванням проведених першочергових слідчих дій буде остаточно вирішено питання щодо кваліфікації дій осіб, причетних до вчинення злочину.

Разом із тим, у ході слідства буде надано правову оцінку діям педагогів щодо належного забезпечення виховного процесу та батьків дітей стосовно  виконання ними батьківських обов’язків.

Хід розслідування перебуває на контролі прокуратури області.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*