Команда Ніжина перемогла на змаганнях з туризму – НІЖИН СЬОГОДНІ

Команда Ніжина перемогла на змаганнях з туризму

З 30 березня по 2 квітня 2017 року у таборі «Юний турист» обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді відбулися змагання обласного етапу Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців, у якому взяли участь команди Куликівського, Сновського, Ічнянського, Коропського районів та міста Ніжина.

Про це пише НІЖИН СЬОГОДНІ з посиланням на Ніжинську міську раду.

Цей захід є найскладнішим випробуванням для його учасників, адже вони мають проявити універсальні здібності – у програму змагань входять: захист творчих робіт з дисциплін,  частина яких не вивчається у школі – археології, геології; також географії, екології, історії, фольклору та етнографії. Практичні навички учасники показують під час дводенного туристсько-краєзнавчого експедиційного маршруту, на якому вони визначають геологічні породи та мінерали, роблять описи геологічного відслонення та ґрунтового розрізу, визначають фізико-хімічні властивості води, розбивають археологічний розкоп та описують знайдені артефакти, визначають історичні пам’ятки та жанри фольклорних творів.

Ці завдання вони виконують на творчих майстернях, до яких треба дістатися, орієнтуючись в лісі за допомогою карти та компасу і подолавши природні перешкоди за допомогою навичок зі спортивного туризму. А ще треба виступити з художньою композицією «Візитка команди», заспівати народну пісню, скласти журналістський репортаж про зліт та намалювати емблему команди.

З цими завданнями успішно впоралися члени гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді управління освіти Ніжинської міської ради, до якого входили учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Сурмачевська Ярина, Гребеннікова Віта, Задерій Єлізавета, Жигун Кіріл, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 Юзва Дмитро та учень ЗОШ І-ІІІст. Січкар Георгій.

На фото: команда – переможець змагань, учасники зльоту, моменти проведення  наукових, спортивних та творчих конкурсів.

Джерело: НІЖИН СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*