Легкоатлети Ніжинського району показали найкращі результати – НІЖИН СЬОГОДНІ

Легкоатлети Ніжинського району показали найкращі результати

22 квітня у місті Славутич відбувся ХХVIII Міжнародний легкоатлетичний пробіг пам`яті героїв Чорнобиля «Славутич -2017». Змагання проводилися на дистанціях 5, 10 км і напівмарафон 21 км 97,5 м. Участь у цьому пробігу традиційно приймали бігуни з Ніжинського району, пише сайт Ніжин Сьогодні з посиланням на Ніжинську РДА.

Результати пробігу досить високі: на дистанції 10 км в абсолютному заліку переможцем став Микола Давиденко, на дистанції 5 км третьою прибігла Богдана Пиркова, студентка НДУ. Переможцем, в категорії 40-49 років на цій же дистанції, став Володимир Сахно, викладач НАТІ, а 2-ю, у категорії 18-39 років, стала Алла Кубрак, студентка НАТІ. Володимир Шостка, студент НАТК, виборов 3 місце на дистанції 5 км у віковій категорії 15- 17 років. Найстарший представник нашої команди Володимир Гільчук біг найдовшу дистанцію 21 км 97,5 м і став переможцем у віковій категорії 60-64 роки.

Загалом наша команда залишилася задоволеною участю та, зокрема, організацією змагань. Усі учасники були нагороджені пам’ятними призами та скуштували смачний обід, яким пригощав і гостинно зустрічав ресторан «Старий Таллінн».

Тож побажаємо нашим спортсменам нових легких стартів та яскравих перемог.

Джерело: Ніжин Сьогодні

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*