На Чернігівщині надають соціальні послуги громадянам – НІЖИН СЬОГОДНІ

На Чернігівщині надають соціальні послуги громадянам

7 квітня в.о. голови райдержадміністрації Валентина Саволєй за участі Коропського селищного голови Віктора Журавля провела робочу зустріч з директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Олександром Лавриком, пише КОРОП СЬОГОДНІ з посиланням на Коропську РДА.

Учасники зустрічі проаналізували роботу територіального центру щодо здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також обговорили шляхи оптимізації даної стуктури та фінансову складову закладів, що належать до даної структури, у зв’язку з утворенням на території Коропського району об’єднаної територіальної громади.

В ході зустрічі в.о. голови райдержадміністрації Валентина Саволєй зазначила:«Фінансування обох сторін повинно відбуватися відповідно до чисельності підопічних об’єднаної громади та району, яких обслуговує територіальний центр».

Також очільниця району звернула увагу на проведення більш детального аналізу надання соціальних послуг в Коропському районі та дала свої поради й рекомендації щодо їх виконання. Валентина Саволєй наголосила на необхідності подання конкретних пропозицій стосовно розробки штатного розпису в зв’язку зі створенням в районі об’єднаної територіальної громади.

За результатами зустрічі керівнику територіального центру району були дані доручення забезпечити розробку та впровадження заходів щодо цільового та раціонального витрачання бюджетних коштів, яке допоможе зекономити витрати на утримання центру.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*