Напрацьовано пропозиції змін до проекту інвестиційної програми ПАТ «Чернігівобленерго» – НІЖИН СЬОГОДНІ

Напрацьовано пропозиції змін до проекту інвестиційної програми ПАТ «Чернігівобленерго»

18 липня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук разом із головою постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитром Івановим взяв участь у засіданні комісії по обговоренню змін до інвестиційних програм ПАТ «Чернігівобленерго».

Повідомляє сайт Чернігів Сьогодні.

Провів захід очільник комісії, голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач. У її роботі також взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко, директор з капітального будівництва та інвестицій ПАТ «Чернігівобленерго» Ігор Синявський, завідувач кафедри інформаційно-вимірювальних технологій ЧТУ Анатолій Приступа та інші члени комісії.

Присутні обговорили та розглянули проект змін до інвестиційної програми ПАТ «Чернігівобленерго» 2017 року на суму 25 150,10 тис. грн без ПДВ, які пов’язані з отриманням додаткового доходу від здійснення ліцензованої діяльності за 2016 рік. Крім того, учасники засідання проаналізували проект змін до згаданої вище програми на суму 150 415,60 тис. грн без ПДВ, напрацьований у зв’язку з можливим переходом ПАТ «Чернігівобленерго» з 1 жовтня 2017 року на стимулююче тарифоутворення.

Відповідно до процедури, визначеної постановою НКРЕКП №710, ПАТ «Чернігівобленерго» у червні розпочало публічне обговорення проектів змін до інвестиційної програми компанії на 2017 рік. Для цього було створено відповідну комісію з метою забезпечення прозорості та публічності процесу формування інвестиційних програм ПАТ «Чернігівобленерго», до складу якої увійшли представники компанії, місцевої влади та громадськості.

Голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач окреслив основні проблемні питання постачання і споживання електроенергії. Навів приклади європейських країн щодо організації роботи і розвитку енергетичної сфери, а також розповів про можливості запровадження європейських практик на українському енергоринку.

Разом з тим, Володимир Ткач відмітив, що компанія, де працює близько 3,5 тис людей, обслуговує майже 35 тис кілометрів ліній електропередач,. Він також запропонував членам комісії і депутатському корпусу обласної ради обговорити можливості запровадження на Чернігівщині, а саме у місті Ніжин, індивідуального електроопалення, яке буде вперше застосоване в Україні.

Головуючий на комісії висловив впевненість, що завдяки спільним зусиллям компанії і влади вдасться реалізувати всі плани із залучення інвестицій в енергетичну сферу Чернігівщини.

Ігор Синявський у своєму виступі зазначив, що проектами змін до інвестиційної програми передбачається значне збільшення коштів, більш ніж на 175 млн грн, які планується направити в першу чергу на модернізацію і реконструкцію електричних мереж, придбання програмних комплексів для забезпечення безпеки підприємтсва. Загалом роботу з покращання розподільних мереж планується виконати у Чернігівському, Бахмацькому, Ріпкинському і Талалаївському районах, містах Чернігові та Ніжині. Значна увага приділятиметься модернізації підстанцій у Козелецькому і Ріпкинському районах, що дозволить значно покращити надійність енергопостачання жителів Чернігівської області.

Валентин Мельничук зауважив про необхідність співпраці «Чернігівобленерго» з Чернігівським технологічним університетом, використовуючи його наукові розробки.

Дмитро Іванов відмітив, що розроблені програми з енергоефективності мають працювати спільно з програмами муніципальними. За словами депутата обласної ради, в комплексі це дасть змогу опрацювати і знайти всі слабкі місця, що в подальшому сприятиме покращанню надання енергетичних послуг.

Після жвавого обговорення члени комісії дійшли висновку підтримати зазначені зміни до проектів і підписали відповідний протокол.

Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*