Нові обличчя ніжинських вулиць – НІЖИН СЬОГОДНІ

Нові обличчя ніжинських вулиць

Бібліотека – філіал №2 провела День краєзнавства « Нові обличчя ніжинських вулиць», пише сайт Ніжин Сьогодні з посиланням на Ніжинську міську раду.

Зранку бібліотекарі разом з науковим співробітником краєзнавчого музею ім. І. Спаського Кулик Ларисою Юрієвною завітали до учнів Ніжинського професійного ліцею побуту та сервісу.

Лариса Юріївна підготувала цікаву і змістовну доповідь «Наші земляки – в назвах вулиць» та експрес-анонс «Знайди свою вулицю на план – схемі  м. Ніжина і поясни її нову назву».

Кочерга Наталія Дмитрівна представила викладку-огляд «Автографи історії на вулицях Ніжина».

Учнів і викладачів ліцею зацікавила мандрівка «Наші земляки – герої газетних сторінок», яку підготувала завідуюча філією №2 Ніна Іванівна Івасенко.

Студентка КВНЗ НУКіМ ім. М. Заньковецької Кот Катерина декламувала вірші місцевих поетів, які присвячені рідному місту.

В День краєзнавства кожен, хто завітав до бібліотеки, мав змогу дізнатися про нові надходження літератури по краєзнавству, здійснити пошук корисної інформації за допомогою краєзнавчої картотеки статей та каталогів бібліотеки, ознайомитися з друкованими виданнями ЦБС, отримати експрес-інформацію про Почесних громадян М. Ніжина.

Користувачі бібліотеки не були пасивними, а ділилися своїми думками та враженнями від заходу, цікавилися історією Ніжина та новими обличчями своїх вулиць.

Джерело: Ніжин Сьогодні

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*