Рятувальники провели для школярів відкритий урок безпеки – НІЖИН СЬОГОДНІ

Рятувальники провели для школярів відкритий урок безпеки

Навчання правилам безпечної поведінки є однією із визначальних умов виховання підростаючого покоління. Адже, найчастіше, саме пустощі малечі із вогнем, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, недотримання заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів є причинами дитячого травматизму і трагічних наслідків, пише СОСНИЦЯ СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Чернігівській області.

З метою навчання учнівської молоді правильно поводитись у тій чи іншій небезпечній ситуації, 11 квітня фахівцем Сосницького районного сектору Управління ДСНС України у Чернігівській області було проведено відкритий урок безпеки серед учнів 5 класу районної гімназії ім. О.П.Довженка. Під час заходу у доступній для дітей формі їх було ознайомлено із основними вимогами правил безпеки життєдіяльності, зокрема, поводження з відкритим вогнем, користування побутовими нагрівальними та електричними приладами, перебування біля водойм, у лісопаркових зонах, біля торфовищ, користування небезпечними предметами і речовинами, а також ознайомлено з першочерговими діями під час виникнення пожежі та при виявленні вибухонебезпечних предметів. Для закріплення отриманих знань було продемонстровано профілактичні відеоматеріали з питань безпеки життєдіяльності.

Захід виявився цікавим і пізнавальним. Діти отримали від фахівця ДСНС України вичерпні відповіді на поставлені запитання та запевнили його, що дотримуватимуться правил безпечної поведінки у побуті й під час дозвілля.

Джерело: СОСНИЦЯ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*