Рятувальники провели навчання у Сновську – НІЖИН СЬОГОДНІ

Рятувальники провели навчання у Сновську

12 квітня рятувальники районного сектору та 8-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Сновськ провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі, що за легендою виникла у Сновській школі-інтернаті на першому поверсі в кабінеті учительської. За мету захід мав відпрацювати спільні дії вогнеборців, учнів та персоналу закладу освіти у разі виникнення екстреної ситуації,пише СНОВСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Чернігівській області.

Під час проведення навчань керівництвом школи-інтернату проведено оповіщення та організовано евакуацію учнівської молоді на спортивний майданчик за межі небезпечної зони. Вогнеборці розгорнули сили і засоби, створили пост безпеки та у апаратах захисту органів дихання і зору загасили умовну пожежу.

Тактико-спеціальні навчання, у яких взяли участь 10 чоловік особового складу, 2 одиниці спеціальної техніки районного пожежно-рятувального підрозділу, а також понад 100 учнів і персоналу закладу освіти, пройшли на високому професійному рівні. По їх завершенню з керівництвом школи-інтернату обговорені основні моменти організації та порядку дій персоналу у екстрених ситуаціях.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*