У Чернігові обговорили проведення заходів по благоустрою – НІЖИН СЬОГОДНІ

У Чернігові обговорили проведення заходів по благоустрою

03 квітня 2017 року відбулася нарада, на якій були присутні: керівний склад та члени районної комісії з організації та проведення благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану населених пунктів району, територій організацій та підприємств; відповідальні працівники райдержадміністрації та районної ради, закріплені за територіальними громадами району. Про це пише ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Чернігівську РДА.

Заслухали першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Кругола – про хід виконання спільного розпорядження голови райдержадміністрації та районної ради від 06.03.2017 року № 4/4 «Про проведення благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану населених пунктів на території Чернігівського району у 2017 році».

Представники лісових господарств ДП «Чернігіврайагролісгосп», ДП «Чернігівське лісове господарство» та ДП «Чернігівський військовий лісгосп» доповіли про хід проведення акцій «Посади дерево і збережи його» та «Ліси для майбутніх поколінь».

Заслухали директора районного центру зайнятості Ларису Юрченко – про залучення тимчасово непрацюючих громадян до заходів по благоустрою, озелененню та поліпшення санітарного стану населених пунктів району.

За результатами проведеної наради, головою райдержадміністрації надано доручення та визначені відповідні виконавці.

Джерело: ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*