У Чернігові провели майстер-класи з виготовлення писанок – НІЖИН СЬОГОДНІ

У Чернігові провели майстер-класи з виготовлення писанок

З безлічі існуючих свят особливо виділяється Великдень. Мабуть це одне з найбільших релігійних свят, що приносить радість світлого Воскресіння Христового. Всі метушливо здійснюють приготування, скрізь панує атмосфера свята. Великдень – світле свято відродження і оновлення, пише ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Чернігівську РДА.

Традиційно, до Великодніх свят, за ініціативи Чернігівського районного Будинку школяра, були проведені майстер-класи з виготовлення великодніх сувенірів та писанок.

В цьому році вони проводилися на базі Киїнської, Старобілоуської, Вознесенської, Киселівської, Седнівської, Новобілоуської та Редьківської шкіл. До участі залучено найкращих майстрів Будинку школяра: Катерину Топіха, Світлану Черниш, Олену Грецьку, Валерія Дмитрієва, Тетяну Матузку, Олену Смілик, Ольгу Гураль, Марину Грабовець та Зоряну Бивалькевич.

Керівники гуртків продемонстрували різноманітні техніки декоративно-ужиткового мистецтва, а саме: оригамі, айріс-фолдінг, паперопластика, нетрадиційний гобелен, батік та квіллінг. Під час роботи панувала незабутня творча атмосфера.

Діти та дорослі активно та із задоволенням брали участь в майcтер-класах. Вони отримали феєричні емоції, святковий настрій та залишили собі на згадку подарунки виготовлені власноруч. Завершивши роботу всі присутні дякували майстрам за позитивні емоції та відкриті таланти.

Джерело: ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*