У Ніжині обговорили стан готовності Чернігівщини до опалювального сезону – НІЖИН СЬОГОДНІ

У Ніжині обговорили стан готовності Чернігівщини до опалювального сезону

19 липня у залі засідань Ніжинського міськвиконкому відбулася робоча загальнообласна нарада з питань підготовки та проведення у Чернігівській області опалювального сезону 2017-2018 року, організації та здійснення заходів щодо погашення заборгованості Державного бюджету з надання субсидій та пільг для населення, відшкодування підприємствам житлово-комунальної галузі різниці в тарифах.

Повідомляє сайт Ніжин Сьогодні з посиланням на Ніжинську РДА.

Захід відбувся за участі народного депутата України, заступника Голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Олександра Кодоли, заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуарда Кругляка, заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергія Сергієнка, представників районних державних адміністрацій області, міських голів, керівників підприємств з вирішення проблемних питань. Участь у нараді також взяв перший заступник голови Ніжинської райдержадміністрації Сергій Батрак.

Олександр Кодола у своєму виступі зазначив: «У комітеті Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства часто піднімалися питання несвоєчасного розрахунку з боку держави за субсидії. Минулого тижня Верховна Рада прийняла відповідні зміни до Закону «Про державний бюджет України на 2017 рік», які передбачають виділення додаткових 14,1 мільярда гривень на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг. Важливим питанням залишається врегулювання відносин із кінцевим споживачем послуг».

Заступник Міністра Едуард Кругляк під час своєї вступної промови підкреслив, що основне завдання уряду, – відпрацювання законів та надання місцевій владі готових інструментів для їхньої діяльності. Важливим кроком у вирішенні питань Едуард Кругляк назвав прийняття закону про житлово-комунальні відносини: «Цей закон досить довго готувався. У другому читання він був відправлений на доопрацювання. У законі розписані відносини між суб’єктами, різні форми договорів. Що стосується в цілому підготовки до зими, – я скажу відверто, – до зими країну готують місцеві органи влади за рахунок місцевих бюджетів. Державних програм немає. Минулий 2016 рік ми закінчили з мінус шість мільярдів гривень», – прокоментував Едуард Борисович.

Серед виступаючих на нараді також були: заступник директора Департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону України Дмитро Петрунін, в.о. директора Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА Лідія Борсук, голова Куликівської райдержадміністрації Олексій Ракоїд, заступник директора технічного ПАТ «Чернігівобленерго» Сергій Шульженко, голова правління ПАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова, головний інженер КП «Чернігівводоканал» Юрій Федорченко, в.о. начальника відділу містобудування архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Борзнянської райдержадміністрації Тетяна Богдан.

Так, виконуюча обов’язки директора Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА, Лідія Борсук повідомила, що в цілому область готова до опалювального сезону на 52%. Із 949 котелень, – готові 503. Із 559 км тепломереж, – готові 324 км. Із 670 артезіанських свердловин, – готові 401.

У своєму виступі голова правління ПАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова підняла питання раціональності існуючої системи пільг: «Система пільг, яка зараз функціонує в країні дозволяє не економити газ, що, в свою чергу, призводить до некоректності його обліку».

Учасники наради обговорили стан готовності своїх підприємств, міст та регіонів до опалювального сезону, розповіли про наявні проблеми, які потребують вирішення.

Заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко звернувся до присутніх з проханням доопрацювати всі поставлені завдання та взяти їх під особистий контроль.

Джерело: Ніжин Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*