У Ніжині пройшов фестиваль з волейболу – НІЖИН СЬОГОДНІ

У Ніжині пройшов фестиваль з волейболу

З 8 по 9 квітня 2017 року в спортивному залі «Зірка» відбулося волейбольне дійство – Фестиваль волейболу, у рамках якого проходило відразу два кубки серед чоловічих та жіночих команд. Участь взяло 13 команд із міста Київ, Чернігів та Ніжин. У турнірі взяли участь і чемпіони України, призери чемпіонату Азербайджану та чемпіонату Фінляндії, пише НІЖИН СЬОГОДНІ з посиланням на Ніжинську РДА.

Урочисте відкриття розпочалося з привітальних слів начальника відділу з питань фізичної культури та спорту П.В. Глушка, після яких з феєричним танком для привітання учасників змагань завітали вихованці естрадно-гімнастичного колективу «Ефект» під керівництвом О.М. Московської.

Під гучні оплески дівчата виступили з однією з нових композицій під назвою «Чарлідинг».

Змагання тривали у напруженій боротьбі цілих два дві. До останньої гри не було зрозуміло, хто ж все ж таки стане переможцем, а хто призером фестивалю.

Отже, у кубку міста серед жіночих команд бронзові нагороди здобули дівчата із м. Києва, команда «Diacom». А у фіналі зустрілися команда «Юрист» м. Чернігів та Ніжинський спортивний клуб «ТЕМП». На жаль, програвши кінцівку четвертої партії, наші ніжинські жіночки посіли срібну сходинку п’єдисталу, а перемогу святкували чернігівчанки.

У чоловічому заліку ситуація була набагато складнішою, адже відразу три команди програли по дві гри один одному. Остання гра розставила всі крапки над «і». Третє місце цього року посів Ніжинський спортивний клуб «ТЕМП», другими стала команда зі столиці «Diacom», а перемогу святкували учасники аматорської ліги України – чернігівські студенти Академії Дптс.

Всі призери та переможці були нагороджені медалями, грамотами та кубками, а також цінними подарунками від спонсорів турніру.

Також, наприкінці змагань були виявлені кращі волейболісти фестивалю. Ними стали гравець ВК «Юрист» – А. Маковецька, гравець Академії Дптс – Д. Крат, а також граючий тренер НСК «ТЕМП» – Т. Гретчин.

Організатори турніру висловлюють слова вдячності небайдужим до спорту та волейболу, зокрема, людям котрі віднайшли можливість та допомогли, а саме Г.М. Сидоренку, С.В. Терещенку, Г.М. Ющенку, О.О. Сутулі, Г.В. Акопяну, В.Х. Мамедову, Р.А. Гашку, В.І. Дяченку, О.В. Шалаю, а також ТОВ «Ніжинський хліб» та піцерії «BonnAppetit».

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*