У Ніжині знишили 28 боєприпасів – НІЖИН СЬОГОДНІ

У Ніжині знишили 28 боєприпасів

17 квітня о 14:07 до Служби порятунку «101» в м. Ніжин надійшло повідомлення про те, що в селі Мала Кошелівка Ніжинського району Чернігівської області на відкритій території одного з домогосподарств місцеві жителі виявили предмет, схожий за ознаками на вибухонебезпечний. Про небезпечну знахідку одразу сповістили рятувальників. Місце виявлення небезпечної знахідки було взято під охорону співробітниками Національної поліції, пише НІЖИН СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Чернігівській області.

Наступного дня, фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області, які прибули за викликом, ідентифікували небезпечну знахідку, як артилерійський снаряд калібром 45 мм часів минулих війн. Під час  додаткового обстеження прилеглої території, було виявлено ще  арсенал боєприпасів, а саме: 3 мінометні міни калібром 50 мм, 21 артилерійській снаряд калібром 45 мм та 3 артилерійські снаряди калібром 76 мм. Після проведення необхідних робіт всі вибухонебезпечні предмети в кількості 28 одиниць було вивезено спецавтомобілем у визначене місце за межами населеного пункту та о 15:50 знищено.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних або схожих на них предметів. Слід пам’ятати, що боєприпаси часів війни й досі несуть загрозу людям. З часом, вони не втрачають своєї смертельної сили, а стають ще більш небезпечними під впливом природних явищ. Їх знешкодженням мають займатися  лише фахівці.

Джерело:  НІЖИН СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*