У Прилуках засудили корупціонера – НІЖИН СЬОГОДНІ

У Прилуках засудили корупціонера

Прилуцькою місцевою прокуратурою забезпечено підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно посадовця та двох місцевих жителів, чиї неправомірні дії заподіяли шкоду інтересам держави, пишуть ПРИЛУКИ СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Чернігівської області.

Незважаючи на невизнання посадовцем вини, прокурором суду надано беззаперечні докази, що доводять вину кожного з обвинувачених в повному обсязі.

Як встановлено під час судового розгляду, керівник відділу освіти однієї із райдержадміністрацій області у 2015 році власноручно підписав та скріпив печаткою документи, якими підтверджено виконання будівельних робіт по реконструкції загальноосвітньої школи, що фактично не виконувалися.

Внаслідок таких дій з Державного бюджету України безпідставно перераховано кошти на користь підрядника та заподіяно шкоду державним інтересам більш як на 230 тис грн.

Прокурором в суді також доведено вину директора товариства-підрядника та іншого спільника – інженера з технічного нагляду в підробці офіційних документів.

Вироком суду начальника відділу засуджено за розтрату чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах та службове підроблення (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України) – до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в установах та організаціях будь-якої форми власності, строком на 2 роки.

Іншого обвинуваченого засуджено за службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 366 КК України) – до 2 років позбавлення волі, штрафу (4 250 грн), із звільненням від відбування призначеного  покарання з іспитовим строком на 1 рік.

Ще одного спільника за підроблення офіційного документа (ч. 1 ст. 358 КК України) засуджено до покарання у виді штрафу (1700 грн).

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*