В Чернігові поліція викрила незаконні гральні заклади – НІЖИН СЬОГОДНІ

В Чернігові поліція викрила незаконні гральні заклади

В ході практичних заходів, спрямованих на повну ліквідацію грального бізнесу в області, поліція вилучила 56 комп’ютерів, 2 відеокамери, 2 відеореєстратори, 2 накопичувача інформації, модем, касовий апарат, термінал і більше 13 тисяч гривень, пише ЧЕРНІГІВ з посиланням на ГУ НП в Чернігівській області.

22 грудня в рамках кримінального провадження поліцейськими Головного управління Нацполіції в Чернігівській області спільно із колегами з управління захисту економіки в Чернігівській області в Чернігові були проведені санкціоновані обшуки.

Викрито 5 гральних закладів, де в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавалися послуги у сфері грального бізнесу. Заклади були розташовані в обласному центрі — по одному на проспекті Перемоги та Тараса Шевченка, в також два по вулиці Івана Мазепи.

Всього під час проведення обшуків вилучено 56 комп’ютерів, значну кількість супутнього обладнання, модем, касовий апарат, 3 мобільні телефони, грошові кошти загальною сумою близько 15 тисяч гривень.

Інформація про події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) – карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Триває досудове розслідування.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*