Відвідали заклад для одиноких літніх людей у Бахмачі – НІЖИН СЬОГОДНІ

Відвідали заклад для одиноких літніх людей у Бахмачі

Бахмацький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає соціально-побутові послуги догляду одиноким людям похилого віку, інвалідам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. «Більшість людей поважного віку живуть в соціальній ізоляції і страждають від самотності. Старість… Для багатьох це слово споріднене зі словом «страх». І нехай наша професія – не з престижних, але вимагає особливої якості людської душі – доброти. Головне наше завдання – допомогти й розрадити», – запевняє директор територіального центру Олена Кадема.

Повідомляє сайт Бахмач Сьогодні з посиланням на Бахмацьку РДА.

Соціальним обслуговуванням вдома в районі охоплено понад тисячу одиноких стареньких та працюють 4 відділення стаціонарного догляду, розраховані на 85 ліжко-місць. Тож соціальні працівники прокладають стежину до людських душ, працюють заради того, щоб підопічні не залишалися на узбіччі життя. Адже ці люди заслужили своєю працею, щоб осінь і зима їхнього віку були теплими та затишними.

17 липня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько та заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко відвідали відділення стаціонарного догляду в с. Курінь. Останніми роками тут проведено ремонт, що дозволило створити комфортні умови перебування підопічних. Крім цього, вже придбано новенькі ліжка разом з матрацами та іншими меблями. Завідуюча стаціонарним відділенням Світлана Сунка провела керівників по кімнатах, де проживають підопічні, а їх сьогодні 19 чоловік. Підопічні отримують збалансоване харчування та належне медичне обслуговування.

Приємно було поспілкуватися із старенькими, які на своєму віку пережили багато бурхливих подій. Та попри свої хвороби, вони демонстрували піднесений настрій та надію на краще, хоча в їх очах виблискували непрошені сльози. Звісно, обслуговуючий персонал робить все для того, щоб заклад став другою домівкою для кожного підопічного, оскільки ці люди потребують милосердя, чуйності, душевної доброти і тепла.

Джерело: Бахмач Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*